Uši

To je schéma vnútrajšku ucha väčšiny ľudí.

Nedávny výskum ukazuje, že u niektorých detí s antikonvulzívum syndróm, vrodené vady sa vyskytujú v stredných a vnútornej ucha, ako aj iných častí tela. to je z tohto dôvodu, že mnoho ľudí, ktorí pracujú v rámci audiologie / ENT / Otológia nebude mať základný prehľad Základné požiadavky v oblasti starostlivosti o tieto deti. Malformácie môže prezentovať, k väčšej alebo menšej stupeň, ktorý môže generovať a zlepšiť problémy s uchom. Ako rodič, že je dôležité, aby sa skontrolujte, či máte dostatok porozumenia s cieľom zabezpečiť vaše dieťa má svoje potreby boli uspokojené.

 

Diagnostika problémov ucha môže byť sťažený z niekoľkých dôvodov:

 • Niektoré FACS deti majú komunikačné porucha (chudobný jazyk pamäť) prejavujúce sa ako súčasť ich psychomotorickej retardácie.

 • Problémy s poruchami správania môže viesť k niektorým prehliadať skutočnú vypočutie problém. To nie je nezvyčajné, že vidí "neposlušné dieťa, skôr než vidieť dieťa s sluchové problémy.

 • Mnoho detí má diagnózu hrubej motoriky, a tam sú časy, kedy zostatok problémy môžu byť spojené ako s uchom a / alebo zníženú funkciu mozgu.

 

Newborn sluchu screening proces:

V súčasnej dobe všetci novorodenci sú vyšetrované na stratu sluchu pri narodení na účely identifikovať tie, ktoré môžu potrebovať osobitnú starostlivosť. Vyhovujú kritériám tých, ktoré budú musieť sledovať je: dysmorfické funkcie: dysmorfické funkcie. nie sú vždy uvedené, a v dieťati FACS Môžu nie je k dispozícii v tomto konkrétnom dieťati. Niektoré deti boli hlásené ako nie majúce dysmorfické rysy, ale robiť prítomných s malformáciou vo vnútornom / stredného ucha.

Ak budete mať antikonvulzívne lieky a vaše dieťa nebol označený za nadštandardnú starostlivosť, aby istí, že pracovníci sú si vedomí, že môžu existovať obavy, pokiaľ ide o možnej budúcnosti výzvy.

 

Usne lepidlo

To bolo uvedené vo výskumných štúdiách, že je medzi 10 - 33% vyššiu incidenciu lepidlo ucho. To je problém, ktorý môže byť rozšírený o stredné a vnútorné ucho a malformácií chudobný svalový tonus. Ak je to problém, ktorý nastane po boku chronického zápalu stredného ucha, uistite sa, že vaše dieťa je označený ako s možným vážnym komplikáciám.

 

Cistenie uší

Vzhľadom k možným dlhodobým problémom, odporúča sa, aby Vaše dieťa nemá uši injekčnou striekačkou; viac, ak majú

 • Chronický zápal stredného ucha

 • Vrodené chyby v strede a vnútornými ušami.

V ideálnom prípade by mali byť uši microsuction, pretože to znižuje pravdepodobnosť recidívy infekcie. Malformácie nájdené v mnohých detí s FACS môže viesť k riziku vážnejšej ucha podmienok.

NIKDY NEPOUŽÍVAJTE VATOVYCH TICINIEK ALEBO USNE SVIECKY, PRETOZE MOZU SPOSOBIT ZBYTOCNE PROBLEAMY PRE DIETA.

Vodivé strata sluchu

Stredná a vnútorné malformácie ucha môže viesť k blokovaniu vosk zvukovodu. To má za následok znieť blokovaný voskom, aby rokovania sa stáva ťažšie. Ak vaše dieťa je náchylný k toho budú musieť mať svoje uši microsuction.

Eustachovej trubice dysfunkcia

Eustachovej trubice dysfunkcia to znamená, že tlak v stredného ucha je schopný vyrovnávať s atmosférickým tlakom, niekedy pôsobiť dusila niečí rokovaní, a spôsobujúce ucho Bolesť, ktorá toľko detí sa sťažujú na. Bolesti tváre možno tiež zapísať do toto.

Ako dieťa rastie ušné problémy môžu zlepšiť; takže ak vaše dieťa je ten, ktorý má vyššie uvedené komplikácie budú musieť byť monitorované.

Ak si nie ste istí vypočutia vášho dieťaťa a mať obavy, môžete sa pokúsiť trasie hrkálka zo cieľom zistiť, či vaše dieťa reaguje. Ak ste stale obavy, že je dôležité kontaktovať svojho praktického lekára, aby Vaše dieťa môže dostať test sluchu.

 

Ako sa nedoslýchavosť ovplyvní dieťa?

Milujem počúvať mojej mamičke spievať ma dobrú noc. Viem, že môj múmie ma miluje, to je pre mňa pocit bezpečia. Je to preto, že z tón jej hlasu, že viem, keď sa jeho šťastný, smutný alebo nahnevaný.

Viem, že každý je so mnou spokojný, ako počujem tak mnohí ľudia fandenie. To je skutočne posilnenie mojej sebavedomia

Bolo to tak oveľa jednoduchšie pre mňa dobre u školu, pretože som mohol jasne počuť, čo mi bolo povedané. Ja nemusel namáhať počuť, a bol som schopný sa sústrediť lepšie.

Ako sa vám hrá to ???? Vyzerá to zábava, ale ................ Vyzerá to divne, ale ona je šťastná Čo ona robí?

Neviem, čo sa deje, ale budem kopírovať ostatní a prikývnutie.

 

 • Obtiažnosť Waking: Ako jednoduché to počuje poplach?

 

 • S vaňou / umývanie vlasov: Ako sa chrániť svoje uši?

 

 

 • Prechádzaní cesty: môžu začuť prichádzajúce prevádzku?

 

 • Zapojenie so svojimi Súrodenci: Ako súrodencov reagovať na ich súrodenci s sluchu strata: žiarlivosť, hnev, frustrácia, podráždenie,

 

 

 • Pripojenie k iným rodinným príslušníkom: Ako sa dieťa efektívne komunikovať v aby sa dostať ich potreby sa stretol?

 

 • Peer Interakcie: problémy so sluchom v náročnom ihrisku, ako sa oznamovať svoje potreby? Budú vyberať?

 

 

 • Vzdelanie: Nemôžu vždy počuť, čo sa hovorí, a možno bude musieť sústrediť ťažké počuť učiteľa, je to únavné. Môžu sa zdajú byť vždy robiť chyby v strach z okolitým prostredím alebo vynadal nemôžu žiadať o pokyny, ktoré bude opakovať.

 

 

 • Self Esteem: Ak sa nesprávne vyložil niečo povie, môžu byť zapísať ako "hlúpy"

 

 

 • Ich Potenciál: Bez plného využitia svojich zmyslov je ťažšie dosiahnuť ich potenciál.

 

 • Nákup sladkosti: Môžu počuť, čo obchod brankár hovorí? Predajňa

prevádzkovateľom je stál pri rozdiele, za do často existujú ďalší ľudia okolo.

 

 • Nehody: Môžu počuť varovný krik?

 

 • Akustika: Zvuk sa môžu objaviť zdeformovaný, keď niekto má stratu sluchu.

 

 

 • Koncentrácia: Je ťažké určiť to, čo je dôležité sústrediť sa na.

 

 • Osvetlenie: Môžu vidieť osobu, ktorá hovorí za účelom čítať gestá, tvárový výrazy a pery?

 

 

 • Zvonček / Telefón: Môžu počuť tie?

 

 • Izolácia: Nie vždy pochopenie toho, čo niekto hovorí, by mohol robiť z nich odstúpiť.

 

 

 • Tvorba ich sluch horší: Cez kompenzačné a otočením hlasitosť môže zničiť chĺpky v kochleárne, čím sa bráni ich schopnosť počuť.

 

 • Travelling: Môžu počuť hlásenia, cez hlasný reproduktor. To môže byť tiež hlasný a mätúce v autobuse alebo vlaková stanica a letisko.

 

Vo svete počujúcich sme sa často neberú do úvahy mnohé z výziev niekoho, kto je ťažké sluchu tvárou, je to tak oveľa ťažšie znova, ak vaše dieťa má jeden z plodových Antikonvulzívne syndrómy.

 

 • Sú Načúvadlá užitočné

 • Ako komunikujú

 • Existujú techniky, ktoré by ste mali vedieť

Organizácia pre antikonvulzívny syndróm

 • Sociálne otázky

 • Existujú možných zdravotných problémov

 • Nemocnice návštevy

 • Bolesť

 • Závraty

 • Problémy s rovnováhAko komunikujúou

Odporúčania

 • Nový narodil skríningový program, v súčasnej dobe je to jediná vec, že je na svojom mieste, ktoré môžu vlajka FACS deti s potenciálom budúceho ENT / audiologické problémy. Ide o vrodené vady stredného ucha, ktoré spôsobujú veľa problémov pozorovaných. Teraz novorodenca skríningových programov iba príznaky týchto detí s kraniofaciálnych funkciami, Niektoré deti, ktoré majú problémy ušné nemajú kraniofaciálnou rysy. Potom, čo hovoril s rad rodičov jedna vec, že ​​mnohé z týchto detí mali v obyčajný byť úzke zvukovody; Boli tiež poznamenať, úzke Eustachovej trubice. Niektoré deti majú bolo prevzaté ako majú iné stredného ucha malformácie. Navrhovaný prístup je, že pôrodník je zhromažďovanie histórii pacienta matky, využitie protikŕčové lieky, zo strany matky počas tehotenstva, ako súčasť pokynov uvedených pri identifikácii tie deti, ktoré musia byť označené.

 • Je to preto, že z týchto vád, ktoré odporúčame, aby deti sa FACS a majú potreba priechodky sú kontrolované pre kontrolu akékoľvek abnormality tak, aby mohli byť označené ako vyžadujúce sledovanie zo strany otologist oddelenia. Ako ste videli v prieskum; v ideálnom prípade všetci tí, ktorí boli prenatálne vykonáva antikonvulzívny syndróm mali dostať MRI.

 • pravidelné hodnotenia sluchu v špecializovanom centre, s prístupom k ORL a prístup multidisciplinárny tím s odbornými znalosťami v oblasti posudzovania a liečbe týchto detí.

 • Deti predstavujúce s lepidlom ucha je potrebné vyhodnotiť opatrne vzhľadom k potenciálu komplikácie, keď zvažuje použitie priechodky, pretože teratogénne účinky môžu ovplyvniť tvar ucha, a generujú neočakávané problémy.

 • Aby nie striekačka uši, využívajú mikro-sania.

 • Využitie zhotovenie plávať uší, ako je stanovené v nemocnici, Audiologie oddelenie, sa odporúča, keď existuje nebezpečenstvo prichádzajúce do styku s vodou, aby sa znížil potenciál prebiehajúcich ušné infekcie a ďalších ďalším komplikáciám. To má ukázalo sa, že je účinnejší ako použitie vaty a vazelína

 

Organizácia pre antikonvulzívny syndróm

author: Deborah Mann

 

 

Referencie

Pekné pokyny: 1.1 - 1.9

Stredná a vnútorné malformácie uší v dvoch súrodencov vystavených Kyselina valproová počas tehotenstva: kazuistika: Evelyne Van Houttea, Jan Casselman, Sandra Janssens, Alexandra De Kegeld, m Leen Maes Ingeborg Dhooge'VS Dean - 2002 "Dlhodobé zdravotné a neurovývoji u detí klinická štúdia na 57 detí so syndrómom proti kŕčom (Moore / Turnpenny 2000)

Existuje veľa problémov spojených s ušné FACS, ak si prajete informácie týkajúce špecifický ucho problém, neváhajte sa dostať do kontaktu !!!

Oacs majú 39 Informácie o stránke knihu o uši To je k dispozícii za cenu:

Náklady minimálne £ 3 darovanie

Kontakt: oacs charity.org@gmail.com

© Copyright of Organisation of Anti-Convulsant Syndrome (O.A.C.S) 2/2014 Registered Charity no. 1116497