strata dieťa

Stratil som tri deti; všetky boli ovplyvnené malformácie vytvorený nátriumvalproátu. Zážitok bol zničujúci. Každý, kto zažil toto vám povedať, že jedným z najbolestivejších zážitkov môžete mať, je držať svoje dieťa alebo dieťa v náručí a sledovať ho zomrieť. Nikto by nemal musieť zažiť, a rozhodne nie zažiť to zbytočne

Dnes mám dve krásne dievčatá, ktoré majú fetálny syndróm valproátom. Ale keď si spomeniem mojich dvoch dcér a môjho syna a dnes viem, že táto informácia bola vonku šesťdesiatych rokov. Zakaždým, keď ďalšie dieťa zomrelo by som sa opýtať lekára, bolo to súvisí s mojím lieky, (neviem, prečo som myslel, že toto), každý a zakaždým, keď mi bolo povedané nie. – Moje deti sa narodili v neskorých osemdesiatych rokov - teraz viem, že títo lekári vedeli. Som sa stretol dalších oacs mamičky, ktoré mali rovnakú skúsenosť; Som šokovaný, že sme nikdy neboli povedal. Problémy toto navýšenie je obrovský.

Existuje len málo informácií na skúsenostiach zo straty bábätko alebo dieťa, ľudia nemajú radi dotknúť túto tému, takže tam je často veľa nevypovedané a príliš málo hovoriť s. My všetci zažili očakávania, že otehotnenie môže priniesť ako sme si predstaviť, miesto, že nadchádzajúce dieťa bude mať v našich životoch. Je preto zničujúce keď stratí dieťa alebo dieťa majú túžili po. V nevyjadrené slzy a hlodání bolenie v hĺbke svojho bytia.

Tam je vyšší výskyt potratov, novorodeneckú a stále narodených detí, terapeutické potraty na tie matky, ktoré berú anti-epileptický lieky. Faktom je, že vela tieto deti sú jednoducho nie je životaschopný, alebo príliš vážne poškodená epilepsie lieky na prežiť. Milujem svoje dievčatá bity, sú pre mňa celý svet; ale keď som vedela, že môj predchádzajúci deti zomreli v dôsledku medicíny som vzal, mohol som použitý Alternatívou AED. Nechápem, prečo mi to nepovedal. Iste všetky tieto straty mali byť pridané až do väčší obrázok ???? Trochu tvorivého myslenia a môže lekár si všimli potenciálny mamičky FACS deti ???

V niektorých kultúrach smútiaci matka a rodina sú podporované v rámci komunity. Bohužiaľ vo Veľkej Británii je to niečo, čo je zriedkakedy ostatnými v rámci rodinná jednotka. Poradenstvo môže byť poskytnutá, a tam sú niektoré dobré podporné organizácia taky, ale je to ťažké, dokonca škodlivé, keď ti o vás vyhnúť téme, aby bod zjavného úniku, takže vám ich izolovaný zármutkom.

Čím viac do tehotenstva idete, tým väčší sa stanete nepodmieneným vo skúsenosti mať dieťa; Vždy som cítil, že som vedel, že každý a každý, kto ešte predtým, než sa narodili - ja vám všetkým mohol povedať o ich osobnosti. Nejedná sa o nevšedný zážitok, a jeden mnohé mamičky sa rozpoznajú.

Akonáhle sa dieťa narodí, začnete je známy, sa stávajú zložitý súčasťou vášho života. Je ťažké si predstaviť pocity, ktoré nastať, keď prídete domov do prázdneho škôlky alebo postnatálneho kontroluje stále máte prijímať. Existujú ďalšie potenciálne problémy, ktoré môžu nastať, spojená s mať dieťa, ako je mastitídy; Ako Spomínam si na zlú pôrodná asistentka prichádzajúce out ma kontrolovať cez pretože som mal mastitídy. Všetci títo ľudia boli aspoň urobiť doma, ja nemal zúčastniť popôrodnom kliník.

V prípade, že dieťa žije už kedykoľvek; aj ako novorodeneckej dieťa, je tu tiež process registráciu obaja smrť a narodenie. Nikdy nezabudnem ísť do registra každom z mojich bábätka narodenia a úmrtia. Nikdy nezabudnem, ako všetci zamestnanci vyšiel z miestnosti, a jeden starší muž vyšiel, a držal hlavu dole, keď zapisoval podrobnosti. Tak mnohokrát som naraziť narodenia a úmrtia certifikáty, a moje fotky, a pamätajte ne. Tiež si spomínam na dieťa cintorín; bol to krásny jemný miesto na sedenie, bolo snáď jediné miesto, kde som si skutočne trúchliť. Existuje mnoho ďalších problémov, ktoré môžu nastať situácia, že sa zdá, hľadať celý zážitok. Dnes je to 28 rokov neskôr, a stále sa cítim emocionálne jazvy, plačem ako sa to stalo včera. Cítim sa sám, pretože nie je nikto iný I môžu podeliť s.

Autor: Anonymné mama

 

© Copyright of Organisation of Anti-Convulsant Syndrome (O.A.C.S) 2/2014

Charity no. 1116497

© Copyright of Organisation of Anti-Convulsant Syndrome (O.A.C.S) 2/2014 Registered Charity no. 1116497